Stuurwiel bediening Toyota

Stuurwiel bediening Toyota

179,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1300-402 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Toyota Avensis 2011
Toyota Corolla 2011
Toyota RAV4 2011
Toyota Yaris 2011 - 2020

Connector:
OEM specifiek

Info:
Voor modellen met 28 pins stuurwiel stekker
Voor modellen met JBL versterker

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
Analoog
Met behoud van OEM versterker

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Toyota, Avensis, 2011, 0 Toyota, Corolla, 2011, 0 Toyota, RAV4, 2011, 0 Toyota, Yaris, 2011, 0

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Yaris

Bouwjaar Auto (vanaf)

2011

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1300-402

Gerelateerde producten