Stuurwiel bediening Seat Exeo 2009 – 2013

Stuurwiel bediening Seat Exeo 2009 – 2013

104,95

1 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1328-601 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Seat Exeo 2009 - 2013

Geschikt voor:

Seat, Exeo 2009 – 2013

Headunit:
Symphony

Connector:
Quadlock (Most)

Info:
Voor modellen zonder actief en/of versterker systeem
Voor modellen met een versterker
Voor modellen met een half actief systeem
Voor modellen met een vol actief systeem
Voor modellen met een half BOSE systeem
Voor modellen met een vol BOSE systeem

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Exeo

Bouwjaar Auto (vanaf)

2009

Bouwjaar Auto (tot)

2013

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1328-601

Gerelateerde producten

aansluittechniek
Radiolead Sony
15,95 Helaas, niet op vooraad
aansluittechniek
Radiolead Caliber
15,95 Helaas, niet op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Zenec
6,95 Op vooraad