Stuurwiel bediening Opel/ Fiat/ Renault/ Nissan

Stuurwiel bediening Opel/ Fiat/ Renault/ Nissan

59,95

25 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1230-401 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Fiat Talento 2017
Nissan NV400 2020
Opel Movano 2020
Opel Vivaro 2015
Renault Master 2015 - 2020
Renault Master 2020
Renault Trafic 2015
Renault Twingo 2014

Geschikt voor:

  • Fiat, Talento, 2017, 0
  • Opel, Vivaro, 2015, 0
  • Opel , Movano, 2020, 0
  • Renault, Master, 2015, 2020
  • Renault, Master, 2020, 0
  • Renault, Trafic, 2015, 0
  • Renault, Twingo, 2014, 0
  • Nissan, NV400, 2020, 0

Connector:
OEM specifiek

Functies:
Plug & Play
Analoog

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

, , ,

Automodel

Master, Movano, NV400, Talento, Trafic, Twingo, Vivaro

Bouwjaar Auto (vanaf)

2014

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1230-401

Gerelateerde producten