Stuurwiel bediening Land Rover Discovery, 1990 – 1998

Stuurwiel bediening Land Rover Discovery, 1990 – 1998

54,95

2 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1260-301 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Land Rover Discovery 1990 - 1998

Geschikt voor:

Land Rover, Discovery, 1990, 1998

Connector:
ISO

Functies:
Plug & Play

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Discovery

Bouwjaar Auto (vanaf)

1990

Bouwjaar Auto (tot)

1998

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1260-301

Gerelateerde producten