Stuurwiel bediening Kia

Stuurwiel bediening Kia

59,95

1 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1179-404 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Kia Ceed 2012 - 2016
Kia Forte 2012 - 2016
Kia Picanto 2011 - 2016
Kia Pro Ceed 2012 - 2016
Kia Rio 2011 - 2016
Kia Soul 2012 - 2016
Kia Sportage 2011 - 2016

Geschikt voor:

  • Kia, Cee’d, 2012, 2016
  • Kia, Forte, 2012, 2016
  • Kia, Picanto, 2011, 2016
  • Kia, Pro Cee’d, 2012, 2016
  • Kia, Rio, 2011, 2016
  • Kia, Soul, 2012, 2016
  • Kia, Sportage, 2011, 2016

Headunit:
(Hyundai) Mobis

Connector:
OEM specifiek

Info:
Voor modellen zonder versterker

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
Analoog
Handremsignaal
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 14 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Cee'd, Forte, Picanto, Pro Cee'd, Rio, Soul, Sportage

Bouwjaar Auto (vanaf)

2011

Bouwjaar Auto (tot)

2016

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1179-404

Gerelateerde producten