Stuurwiel bediening Kia

Stuurwiel bediening Kia

174,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1179-605 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Kia Sportage 2012

Connector:
OEM Specifiek

Info:
Voor modellen met OEM navigatie. A/C niet zichtbaar na installatie.
Functies:
Plug & Play
Phone button support
CAN-bus
AMP Retention

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Kia, Sportage, 2012, 0

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Sportage

Bouwjaar Auto (vanaf)

2012

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1179-605

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Panasonic
15,95 Nog maar 3 op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Digital Dynamics
15,95 Nog maar 4 op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead JVC
16,95 Op vooraad