Stuurwiel bediening Kia/ Hyundai 2016 – 0

Stuurwiel bediening Kia/ Hyundai 2016 – 0

124,95

2 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1179-604 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Hyundai H350 2016
Hyundai i20 2016
Hyundai i30 2016
Hyundai i40 2016
Hyundai Tucson 2016
Kia Ceed 2016
Kia Forte 2016
Kia Optima 2016
Kia Picanto 2016
Kia Pro Ceed 2016
Kia Rio 2016
Kia Sorento 2016
Kia Soul 2016
Kia Sportage 2016

Geschikt voor:

  • Hyundai, H350, 2016, 0
  • Hyundai, i20, 2016, 0
  • Hyundai, i30, 2016, 0
  • Hyundai, i40, 2016, 0
  • Hyundai, Tucson, 2016, 0
  • Kia, Cee’d, 2016, 0
  • Kia, Forte, 2016, 0
  • Kia, Optima, 2016, 0
  • Kia, Picanto, 2016, 0
  • Kia, Pro Cee’d, 2016, 0
  • Kia, Rio, 2016, 0
  • Kia, Sorento, 2016, 0
  • Kia, Soul, 2016, 0 Kia,
  • Sportage, 2016, 0

Headunit: Hyundai Mobis
Connector:
OEM Specifiek
Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)Analoog
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
Speedpulse
Met behoud van OEM camera

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

,

Automodel

Cee'd, Forte, H350, i20, i30, i40, Optima, Picanto, Pro Cee'd, Rio, Sorento, Soul, Sportage, Tucson

Bouwjaar Auto (vanaf)

2016

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1179-604

Gerelateerde producten