Stuurwiel bediening Kia

Stuurwiel bediening Kia

109,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1179-603 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Kia Carnival 2015
Kia Sedona 2015
Kia Sorento 2015

Connector:
OEM specifiek

Info:
Voor modellen zonder climate control

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Kia, Carnival, 2015, 0 Kia, Sedona, 2015, 0 Kia, Sorento, 2015, 0

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Sorento

Bouwjaar Auto (vanaf)

2015

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1179-603

Gerelateerde producten