Stuurwiel bediening JCB 220X 2019

Stuurwiel bediening JCB 220X 2019

139,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1381-600 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
JCB 220X 2019

Connector:
ISO en OEM Specifiek
Functies:
Plug & Play
Phone button support
CAN-bus

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: JCB, 220X, 2019,

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

220X

Bouwjaar Auto (vanaf)

2019

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1381-600

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Panasonic
15,95 Nog maar 3 op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Alpine
6,95 Op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Alpine
17,95 Op vooraad