Stuurwiel bediening Iveco

Stuurwiel bediening Iveco

104,95

5 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1094-612 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Iveco Daily 2014 - 2016

Connector:
ISO en mini ISO

Info:
Voor modellen met OEM navigatie

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Iveco, Daily, 2014, 2016

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Daily

Bouwjaar Auto (vanaf)

2014

Bouwjaar Auto (tot)

2016

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1094-612

Gerelateerde producten