Stuurwiel bediening Hyundai/ Kia

Stuurwiel bediening Hyundai/ Kia

59,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1142-404 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Hyundai Azera 2011
Hyundai Elantra 2011
Hyundai H1 2010
Hyundai i10 2014
Hyundai i40 2011
Hyundai i45 2009
Hyundai i800 2007
Hyundai ix20 2010
Hyundai ix35 2010
Hyundai ix45 2013
Hyundai Santa Fe 2013
Hyundai Sonata 2009
Hyundai Tucson 2010

Geschikt voor:

  • Hyundai, Azera, 2011, 0
  • Hyundai, Elantra, 2011, 0
  • Hyundai, H1, 2010, 0
  • Hyundai, i10, 2014, 0
  • Hyundai, i40, 2011, 0
  • Hyundai, i45, 2009, 0
  • Hyundai, i800, 2007, 0
  • Hyundai, ix20, 2010, 0
  • Hyundai, ix35, 2010, 0
  • Hyundai, ix45, 2013, 0
  • Hyundai, Santa Fe, 2013, 0
  • Hyundai, Sonata, 2009, 0

Headunit:
Hyundai Mobis

Connector:
OEM specifiek

Model:
Sonata: YF serie, EU modellen

Info:
Voor modellen zonder versterker

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
Analoog
Handremsignaal
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Azera, Elantra, H1, i10, i40, i45, i800, ix20, ix35, Santa Fe, Sonata, Tucson

Bouwjaar Auto (vanaf)

2010

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1142-404

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Clarion
17,95 Op vooraad
aansluittechniek
Radiolead Caliber
15,95 Helaas, niet op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Digital Dynamics
15,95 Nog maar 4 op vooraad