Stuurwiel bediening Hyundai/ Kia

Stuurwiel bediening Hyundai/ Kia

59,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1142-406 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Hyundai H350 2015 - 2016
Hyundai i20 2015 - 2016
Hyundai i30 2012 - 2016
Hyundai i40 2012 - 2016
Hyundai Tucson 2015 - 2016
Kia Ceed 2012 - 2016
Kia Optima 2014 - 2016
Kia Pro Ceed 2012 - 2016
Kia Sorento 2013 - 2016

Headunit:
Hyundai Mobis

Connector:
OEM specifiek

Info:
Voor modellen met drie “phone buttons”

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
Analoog
Handrem signaal
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Hyundai, H350, 2015, 2016 Hyundai, i20, 2015, 2016 Hyundai, i30, 2012, 2016 Hyundai, i40, 2012, 2016 Hyundai, Tucson, 2015, 2016 Kia, Cee’d, 2012, 2016 Kia, Optima, 2014, 2016 Kia, Pro Cee’d, 2012, 2016 Kia, Sorento, 2013, 2016

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Sorento

Bouwjaar Auto (vanaf)

2013

Bouwjaar Auto (tot)

2016

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1142-406

Gerelateerde producten