Stuurwiel bediening Hyundai/ Kia

Stuurwiel bediening Hyundai/ Kia

124,95

3 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1142-409 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Hyundai Azera 2011 - 2016
Hyundai Elantra 2011 - 2016
Hyundai H1 2010 - 2016
Hyundai i10 2014 - 2016
Hyundai i40 2011 - 2016
Hyundai i45 2009 - 2016
Hyundai i800 2007 - 2016
Hyundai ix35 2010 - 2016
Hyundai ix45 2013 - 2016
Hyundai Santa Fe 2013 - 2016
Hyundai Sonata 2009 - 2016
Hyundai Tucson 2010 - 2016
Kia Ceed 2012 - 2016
Kia Forte 2012 - 2016
Kia Picanto 2011 - 2016
Kia Pro Ceed 2012 - 2016
Kia Rio 2011 - 2016
Kia Soul 2012 - 2016
Kia Sportage 2010 - 2016

Geschikt voor:

  • Hyundai, Azera, 2011, 2016
  • Hyundai, Elantra, 2011, 2016
  • Hyundai, H1, 2010, 2016
  • Hyundai, i10, 2014, 2016
  • Hyundai, i40, 2011, 2016
  • Hyundai, i45, 2009, 2016
  • Hyundai, i800, 2007, 2016
  • Hyundai, ix35, 2010, 2016
  • Hyundai, ix45, 2013, 2016
  • Hyundai, Santa Fe, 2013, 2016
  • Hyundai, Sonata, 2009, 2016
  • Hyundai, Tucson, 2010, 2016
  • Kia, Cee’d, 2012, 2016
  • Kia, Forte, 2012, 2016
  • Kia, Picanto, 2011, 2016
  • Kia, Pro Cee’d, 2012, 2016
  • Kia, Rio, 2011, 2016
  • Kia, Soul, 2012, 2016
  • Kia, Sportage, 2010, 2016

Connector:OEM Specifiek

Info:Alleen voor modellen zonder versterker
Functies:
Plug & Play
Phone button support
Voice Assistant support mogelijk d.m.v. software update (artikel nr. 27.SWCREFLASHER)
Handrem signaal
Speedpulse
Voice control
Met behoud van Aux-in

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

,

Automodel

Azera, Cee'd, Elantra, Forte, H1, i10, i40, i45, i800, ix35, ix45, Picanto, Pro Cee'd, Rio, Santa Fe, Sonata, Soul, Sportage, Tucson

Bouwjaar Auto (vanaf)

2010

Bouwjaar Auto (tot)

2016

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1142-409

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Panasonic
15,95 Nog maar 3 op vooraad