Stuurwiel bediening Hyundai

Stuurwiel bediening Hyundai

59,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1142-403 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Hyundai i10 2009 - 2013
Hyundai i20 2009 - 2012
Hyundai i30 2009 - 2012
Hyundai ix20 2010
Hyundai Santa Fe 2010 - 2013
Hyundai Sonata 2008 - 2010

Headunit:
Hyundai Mobis

Connector:
ISO en mini ISO

Model:
Sonata: NF serie, EU modellen

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
Analoog
Handremsignaal
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Sonata

Bouwjaar Auto (vanaf)

2008

Bouwjaar Auto (tot)

2010

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1142-403

Gerelateerde producten

aansluittechniek
Radiolead Caliber
15,95 Helaas, niet op vooraad
aansluittechniek
Radiolead LG
15,95 Helaas, niet op vooraad
aansluittechniek
Radiolead Sony
15,95 Helaas, niet op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Zenec
6,95 Op vooraad