Stuurwiel bediening Hyundai

Stuurwiel bediening Hyundai

59,95

1 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1142-402 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Hyundai i30 2007 - 2009
Kia Sorento 2008 - 2009

Headunit:
Hyundai Mobis

Connector:
ISO en mini ISO

Functies:
Plug & Play
Analoog
handrem signaal
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

,

Automodel

i30, Sorento

Bouwjaar Auto (vanaf)

2008

Bouwjaar Auto (tot)

2009

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1142-402

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Pioneer
15,95 Op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Panasonic
15,95 Nog maar 3 op vooraad