Stuurwiel bediening Hyundai

Stuurwiel bediening Hyundai

189,95

1 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1142-603 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Hyundai i40 2011
Hyundai ix35 2011
Hyundai Sonata 2010
Hyundai Tucson 2010

Headunit: Hyundai MobisConnector:OEM Specifiek

Info:Alleen voor modellen met een digitale versterker
Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Speedpulse
Behoud van versterker
Voice control

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Hyundai, i40, 2011, 0 Hyundai, ix35, 2011, 0 Hyundai, Sonata, 2010, 0 Hyundai, Tucson, 2010, 0

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Tucson

Bouwjaar Auto (vanaf)

2010

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1142-603

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Digital Dynamics
15,95 Nog maar 4 op vooraad
aansluittechniek
Radiolead Sony
15,95 Helaas, niet op vooraad