Stuurwiel bediening Honda

Stuurwiel bediening Honda

79,95

2 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1130-301 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Honda Civic 2001 - 2005
Honda CR-V 2005 - 2007
Honda S2000 1999 - 2005

Connector:
OEM specifiek

Functies:
Plug & Play

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

S2000

Bouwjaar Auto (vanaf)

1999

Bouwjaar Auto (tot)

2005

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1130-301

Gerelateerde producten