Stuurwiel bediening Honda

Stuurwiel bediening Honda

59,95

4 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1130-402 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Honda Accord 2008 - 2017
Honda Ballade 2011
Honda Brio 2012
Honda CR-V 2009 - 2012
Honda CR-Z 2010
Honda Crosstour 2010 - 2016
Honda Fit 2007 - 2014
Honda Insight 2009 - 2015
Honda Jazz 2008 - 2014

Geschikt voor:

  • Honda, Accord, 2008, 2017
  • Honda, Ballade, 2011, 0
  • Honda, Brio, 2012, 0
  • Honda, Crosstour, 2010, 2016
  • Honda, CR-V, 2009, 2012
  • Honda, CR-Z, 2010, 0
  • Honda, Fit, 2007, 2014
  • Honda, Insight, 2009, 2015
  • Honda, Jazz, 2008, 2014

Headunit:
Panasonic

Connector:
OEM specifiek

Functies:
Plug & Play
Analoog
handrem signaal
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Accord, Ballade, Brio, CR-V, CR-Z, Crosstour, Fit, Insight, Jazz

Bouwjaar Auto (vanaf)

2008

Bouwjaar Auto (tot)

2014

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1130-402

Gerelateerde producten