Stuurwiel bediening Honda CRV 2012 – 2016

Stuurwiel bediening Honda CRV 2012 – 2016

129,95

1 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1130-601 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Honda Civic 2012 - 2015
Honda Civic Tourer 2014 - 2015
Honda CR-V 2012 - 2016

Connector:
OEM specifiek

Info:
Voor modellen met Bluetooth module

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

CR-V

Bouwjaar Auto (vanaf)

2012

Bouwjaar Auto (tot)

2016

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1130-601

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Clarion
15,95 Op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Alpine
17,95 Op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Pioneer
15,95 Op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Panasonic
15,95 Nog maar 3 op vooraad