Stuurwiel bediening Harley Davidson

Stuurwiel bediening Harley Davidson

179,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1390-600 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Harley Davidson Road Glide FLTR 1998 - 2013
Harley Davidson Street Glide FLHX FLHT 2006 - 2013

Connector:
OEM Specifiek
Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Harley Davidson, Road Glide FLTR, 1998, 2013 Harley Davidson, Street Glide FLHX FLHT, 2006, 2013

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Street Glide FLHX FLHT

Bouwjaar Auto (vanaf)

2006

Bouwjaar Auto (tot)

2013

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1390-600

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Clarion
17,95 Op vooraad
aansluittechniek
Radiolead VST
15,95 Helaas, niet op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Pioneer
15,95 Op vooraad