Stuurwiel bediening Great Wall

Stuurwiel bediening Great Wall

59,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1370-401 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Great Wall H6 2012 - 2021

Connector:
8 Way ISO

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
Analoog

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 14 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

H6

Bouwjaar Auto (vanaf)

2012

Bouwjaar Auto (tot)

2021

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1370-401

Gerelateerde producten