Stuurwiel bediening GMC

Stuurwiel bediening GMC

239,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1034-601 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Buick Enclave 2007 - 2013
Buick Lucerne 2007 - 2010
Chevrolet Captiva 2007 - 2013
Chevrolet Equinox 2007 - 2013
Chevrolet Silverado 2007 - 2013
Chevrolet Suburban 2006 - 2014
Chevrolet Tahoe 2007 - 2014
Chevrolet Traverse 2009 - 2013
GMC Acadia 2007 - 2013
GMC Sierra 2007 - 2013
GMC Yukon 2007 - 2013

Connector:
OEM specifiek

Info:
Voor modellen met OEM versterker

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse
Met behoud van OEM versterker

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Buick, Enclave, 2007, 2013 Buick, Lucerne, 2007, 2010 Chevrolet, Captiva, 2007, 2013 Chevrolet, Equinox, 2007, 2013 Chevrolet, Silverado, 2007, 2013 Chevrolet, Suburban, 2006, 2014 Chevrolet, Tahoe, 2007, 2014 Chevrolet, Traverse, 2009, 2013 GMC, Acadia, 2007, 2013 GMC, Sierra, 2007, 2013 GMC, Yukon, 2007, 2013

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Yukon

Bouwjaar Auto (vanaf)

2007

Bouwjaar Auto (tot)

2013

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1034-601

Gerelateerde producten