Stuurwiel bediening Ford

Stuurwiel bediening Ford

59,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1114-400 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Ford Escort 1995 - 2000
Ford Fiesta 2001 - 2002
Ford Focus 1998 - 2004
Ford Galaxy 2000 - 2006
Ford Mondeo 2000 - 2004
Ford Puma 1997 - 2002
Ford Transit 2000 - 2005

Geschikt voor:

  • Ford, Escort, 1995, 2000
  • Ford, Fiesta, 2001, 2002
  • Ford, Focus, 1998, 2004
  • Ford, Galaxy, 2000, 2006
  • Ford, Mondeo, 2000, 2004
  • Ford, Puma, 1997, 2002
  • Ford, Transit, 2000, 2005

Headunit:
Visteon 4050 / 5000 / 6000 / 6006 / 7000

Connector:
OEM specifiek

Info:
Niet werkend met Ghia en ST modellen

Functies:
Plug & Play
Analoog

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Escort, Fiesta, Focus, Mondeo, Puma, Transit

Bouwjaar Auto (vanaf)

2000

Bouwjaar Auto (tot)

2005

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1114-400

Gerelateerde producten