Stuurwiel bediening Ford

Stuurwiel bediening Ford

129,95

8 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1125-605 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Ford Everest 2015
Ford Fiesta 2018
Ford Ranger 2015
Ford Transit 2015
Ford Transit Custom 2015

Geschikt voor:

  • Ford, Everest, 2015, 0
  • Ford, Ranger, 2015, 0
  • Ford, Transit, 2015, 0
  • Ford, Transit Custom, 2015, 0
  • Ford, Fiesta, 2018, 2020
  • Ford, Transit, 2018, 0
  • Ford, Transit Custom, 2018, 0

Connector:
OEM specifiek

Info:
Ford Transit Euro 6 modellen
Bij de Transit geen AUX en USB retention en geen mogelijkheid op het display de tijd en datum te verzetten

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Everest, Fiesta, Ranger, Transit, Transit Custom

Bouwjaar Auto (vanaf)

2015

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1125-605

Gerelateerde producten