Stuurwiel bediening Ford/ Lincoln/ Mercury

Stuurwiel bediening Ford/ Lincoln/ Mercury

59,95

2 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1125-603 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Ford Edge 2007 - 2010
Ford Escape 2008 - 2012
Ford Expedition 2006 - 2010
Ford Explorer 2006 - 2010
Ford F150 2004 - 2008
Ford Fiesta 2002 - 2005
Ford Five Hundred 2005 - 2007
Ford Flex 2008 - 2011
Ford Focus 2008 - 2011
Ford Freestyle 2005 - 2007
Ford Fusion 2002 - 2005
Ford Mustang 2005 - 2014
Lincoln MKS 2009 - 2011
Lincoln MKX 2007 - 2010
Lincoln MKZ 2007 - 2010
Lincoln Navigator 2007 - 2014
Lincoln Zephyr 2006
Mercury Mariner 2008 - 2010
Mercury Milan 2006 - 2010
Mercury Montego 2005 - 2007
Mercury Mountaineer 2006 - 2010
Mercury Sable 2008 - 2010

Geschikt voor:

  • Ford, Edge, 2007, 2010
  • Ford, Escape, 2008, 2012
  • Ford, Expedition, 2006, 2010
  • Ford, Explorer, 2006, 2010
  • Ford, F150, 2004, 2008
  • Ford, Fiesta, 2002, 2005
  • Ford, Five Hundred, 2005, 2007
  • Ford, Flex, 2008, 2011
  • Ford, Focus, 2008, 2011
  • Ford, Freestyle, 2005, 2007
  • Ford, Fusion, 2002, 2005
  • Ford, Mustang, 2005, 2014
  • Lincoln, MKS, 2009, 2011
  • Lincoln, MKX, 2007, 2010
  • Lincoln, MKZ, 2007, 2010
  • Lincoln, Navigator, 2007, 2014
  • Lincoln, Zephyr, 2006, 0
  • Mercury, Mariner, 2008, 2010
  • Mercury, Milan, 2006, 2010
  • Mercury, Montego, 2005, 2007
  • Mercury, Mountaineer, 2006, 2010
  • Mercury, Sable, 2008, 2010

Headunit:
Visteon 4500 (3 aparte delen)
Geldt alleen voor de Fi‘sta en de Fusion

Connector:
OEM specifiek

Functies:
Plug & Play
Analoog

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

, ,

Automodel

Edge, Escape, Expedition, Explorer, F150, Fiesta, Five Hundred, Flex, Focus, Freestyle, Fusion, Mariner, Milan, MKS, MKX, MKZ, Montego, Mountaineer, Mustang, Navigator, Sable, Zephyr

Bouwjaar Auto (vanaf)

2008

Bouwjaar Auto (tot)

2010

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1125-603

Gerelateerde producten