Stuurwiel bediening Ford

Stuurwiel bediening Ford

149,95

1 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1125-601 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Ford Focus 2015

Connector:
OEM specifiek

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse
Met behoud van waarschuwings tonen
Door middel van een buzzer worden de volgende signalen hersteld:
Gordel signaal
Lege tank signaal
Deur signaal (als de sleutel in het contactslot zit)

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Ford, Focus, 2015, 0

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Focus

Bouwjaar Auto (vanaf)

2015

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1125-601

Gerelateerde producten