Stuurwiel bediening Ford

Stuurwiel bediening Ford

119,95

10 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1125-600 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Ford B-MAX 2012 - 2018
Ford C-MAX 2010
Ford Ecosport 2013
Ford Escape 2013
Ford Fiesta 2012
Ford Focus 2011
Ford Kuga 2013
Ford Ranger 2012
Ford Taurus 2008 - 2012
Ford Transit Connect 2013

BELANGRIJK:
Niet voor de Transit Custom Euro 6 modellen
Niet voor de Transit Connect Euro 6 modellen

Geschikt voor:

  • Ford, B-MAX, 2012, 2018
  • Ford, C-MAX, 2010, 0
  • Ford, Ecosport, 2013, 0
  • Ford, Escape, 2013, 0
  • Ford, Fiesta, 2012, 0
  • Ford, Focus, 2011, 0
  • Ford, Kuga, 2013, 0
  • Ford, Ranger, 2012, 0
  • Ford, Taurus, 2008, 2012
  • Ford, Transit Connect, 2013, 0

Connector:
OEM specifiek

Info:
Met behoud van parkeersensor geluid

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

B-MAX, C-MAX, Ecosport, Escape, Fiesta, Focus, Kuga, Ranger, Taurus, Transit Connect

Bouwjaar Auto (vanaf)

2013

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1125-600

Gerelateerde producten