Stuurwiel bediening Fiat Ritmo/ Bravo/ Stilo

Stuurwiel bediening Fiat Ritmo/ Bravo/ Stilo

104,95

1 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1094-601 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Fiat Bravo 2007 - 2014
Fiat Ritmo 2007 - 2014
Fiat Stilo 2001 - 2008

Geschikt voor:

  • Fiat, Bravo, 2007, 2014
  • Fiat, Ritmo, 2007, 2014
  • Fiat, Stilo, 2001, 2008

Headunit:
Blaupunkt

Connector:
ISO

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Bravo, Ritmo, Stilo

Bouwjaar Auto (vanaf)

2001

Bouwjaar Auto (tot)

2008

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1094-601

Gerelateerde producten