Stuurwiel bediening Fiat Ducato 2012 – 2014

Stuurwiel bediening Fiat Ducato 2012 – 2014

59,95

1 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1094-403 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Fiat Ducato 2012 - 2014

Geschikt voor:

Fiat, Ducato, 2012, 2014

Headunit:
Voor de Ducato zonder OEM radio
Het “open dash” model

Connector:
ISO en mini ISO

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Ducato

Bouwjaar Auto (vanaf)

2012

Bouwjaar Auto (tot)

2014

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1094-403

Gerelateerde producten