Stuurwiel bediening Fiat Sedici 2006 – 2014

Stuurwiel bediening Fiat Sedici 2006 – 2014

59,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1094-402 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Fiat Sedici 2006 - 2014

Geschikt voor:

Fiat, Sedici, 2006, 2014

Headunit:

(PACR01/02/06)/Siemens/VDO SUKNR301/Panasonic navigation
Connector:
ISO en mini ISO

Functies:
Plug & Play
Analoog

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Sedici

Bouwjaar Auto (vanaf)

2006

Bouwjaar Auto (tot)

2014

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1094-402

Gerelateerde producten