Stuurwiel bediening Fiat

Stuurwiel bediening Fiat

139,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1094-617 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Fiat 500E 2013 - 2015

Connector:Mini ISO
Functies:
Plug & Play
Phone button support
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Fiat, 500E, 2013, 2015

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

500E

Bouwjaar Auto (vanaf)

2013

Bouwjaar Auto (tot)

2015

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1094-617

Gerelateerde producten