Stuurwiel bediening Fiat

Stuurwiel bediening Fiat

104,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1094-614 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Fiat Uno 2015

Connector:
OEM specifiek

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Fiat, Uno, 2015, 0

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 14 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Uno

Bouwjaar Auto (vanaf)

2015

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1094-614

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Clarion
17,95 Op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Digital Dynamics
15,95 Nog maar 4 op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Panasonic
15,95 Nog maar 3 op vooraad