Stuurwiel bediening Daf/ Ford/ Seat/ Volkswagen

Stuurwiel bediening Daf/ Ford/ Seat/ Volkswagen

139,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1100-600 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
DAF CF 2017
DAF XF 2017

Geschikt voor:

  • DAF, CF, 2017, 0
  • DAF, XF, 2017, 0
  • DAF, CF, 2017, 0
  • DAF, XF, 2017, 0
  • DAF, LF, 2018, 0
  • Ford, Fiesta, 2002, 2008
  • Ford, Fusion, 2002, 2005
  • Ford, Galaxy, 1995, 2000
  • Seat, Alhambra, 1996, 2000
  • Volkswagen, Sharan, 1995, 2000

Connector:Quadlock (Most)
Info:Let op!: Na installatie gaat radio-informatie op het cockpit-display (bijv. Namen van radiozenders, RDS-informatie) verloren. Als er een Bluetooth-module in het voertuig is gemonteerd, werken de telefoontoetsen nog steeds correct.
Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Verlichting

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Alhambra, CF, Fiesta, Fusion, Galaxy, LF, Sharan, XF

Bouwjaar Auto (vanaf)

2017

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1100-600

Gerelateerde producten