Stuurwiel bediening Daf

Stuurwiel bediening Daf

104,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1100-602 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
DAF LF 2018

Connector:ISOFuncties:
Plug & Play

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

LF

Bouwjaar Auto (vanaf)

2018

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1100-602

Gerelateerde producten