Stuurwiel bediening Daf

Stuurwiel bediening Daf

139,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1100-601 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
DAF CF 2017
DAF XF 2017

Connector:OEM Specifiek

Info:Voor voertuigen met OEM-dashboard (geen OEM-radio gemonteerd) en radio-connector. Behoudt OEM stuurbediening.Functies:
Plug & Play
CAN-bus

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

XF

Bouwjaar Auto (vanaf)

2017

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1100-601

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Digital Dynamics
15,95 Nog maar 4 op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Panasonic
15,95 Nog maar 3 op vooraad
aansluittechniek
Radiolead VST
15,95 Helaas, niet op vooraad