Stuurwiel bediening Citro?n

Stuurwiel bediening Citro?n

59,95

3 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1040-400 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Citroën Berlingo 2006 - 2008
Citroën C2 2003 - 2005
Citroën C3 2002 - 2005
Citroën C5 2001 - 2005
Citroën C8 2003 - 2006

Geschikt voor:

  • Citroën, Berlingo, 2006, 2008
  • Citroën, C2, 2003, 2005
  • Citroën, C3, 2002, 2005
  • Citroën, C5, 2001, 2005
  • Citroën, C8, 2003, 2006

Headunit:
Blaupunkt / Siemens VDO RD4

Connector:
Quadlock (Most)

Info:
Voor Peugeot 208 met Pioneer RDE Level 1 headunit
Voor Peugeot RCZ zonder JBL versterker

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Berlingo, C2, C3, C5, C8

Bouwjaar Auto (vanaf)

2003

Bouwjaar Auto (tot)

2006

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1040-400

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Digital Dynamics
15,95 Nog maar 4 op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Zenec
6,95 Op vooraad
aansluittechniek
Radiolead LG
15,95 Helaas, niet op vooraad