Stuurwiel bediening Citro?n / Fiat / Opel / Peugeot

Stuurwiel bediening Citro?n / Fiat / Opel / Peugeot

104,95

8 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1094-600 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Citroën Nemo 2008
Fiat 500 2007 - 2015
Fiat Doblo 2009 - 2015
Fiat Ducato 2011 - 2014
Fiat Fiorino 2008
Fiat Grande Punto 2006 - 2009
Fiat Idea 2006 - 2012
Fiat Punto 2012
Fiat Punto Evo 2009 - 2012
Fiat Qubo 2008
Opel Combo 2010
Peugeot Bipper 2008

Geschikt voor:

  • Citroën, Nemo, 2008, 0
  • Fiat, 500, 2007, 2015
  • Fiat, Dobl˜, 2009, 2015
  • Fiat, Ducato, 2011, 2014
  • Fiat, Fiorino, 2008, 0
  • Fiat, Grande Punto, 2006, 2009
  • Fiat, Idea, 2006, 2012
  • Fiat, Punto, 2012, 0
  • Fiat, Punto Evo, 2009, 2012
  • Fiat, Qubo, 2008, 0
  • Opel, Combo, 2010, 0
  • Peugeot, Bipper, 2008, 0

Headunit:
VDO

Connector:
ISO en mini ISO

Model:
Fiat Ducato Euro 5 uitvoering
Fiat 500 niet voor medellen met U-Connect systeem

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

, , ,

Automodel

500, Bipper, Combo, Doblò, Ducato, Fiorino, Grande Punto, Idea, Punto, Punto Evo, Qubo

Bouwjaar Auto (vanaf)

2008

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1094-600

Gerelateerde producten