Stuurwiel bediening Citro?n/ Peugeot Boxer

Stuurwiel bediening Citro?n/ Peugeot Boxer

104,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1041-604 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Citroën Jumper 2006 - 2008
Citroën Relay 2006 - 2008

Geschikt voor:

  • Citroën, Jumper, 2006, 2008
  • Citroën, Relay, 2006, 2008
  • Citroën, Jumper, 2008, 2013
  • Citroën, Relay, 2008, 2014
  • Peugeot, Boxer, 2006, 2008

Connector:
ISO en mini ISO

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

 

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 14 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

,

Automodel

Boxer, Jumper, Relay

Bouwjaar Auto (vanaf)

2006

Bouwjaar Auto (tot)

2008

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1041-604

Gerelateerde producten

aansluittechniek
Radiolead Caliber
15,95 Helaas, niet op vooraad
aansluittechniek
Radiolead LG
15,95 Helaas, niet op vooraad