Stuurwiel bediening Citro?n C2/ C3/ C4/ C5/ C8

Stuurwiel bediening Citro?n C2/ C3/ C4/ C5/ C8

104,95

1 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1041-601 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Citroën C2 2005 - 2009
Citroën C3 2005 - 2016
Citroën C4 2004 - 2010
Citroën C5 2005 - 2008
Citroën C8 2005 - 2014

Geschikt voor:

  • Citroën, C2, 2005, 2009
  • Citroën, C3, 2005, 2016
  • Citroën, C4, 2004, 2010
  • Citroën, C5, 2005, 2008
  • Citroën, C8, 2005, 2014

Headunit:
Zonder OEM headunit

Connector:
Quadlock (Most)

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

C2, C3, C4, C5, C8

Bouwjaar Auto (vanaf)

2005

Bouwjaar Auto (tot)

2014

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1041-601

Gerelateerde producten