Stuurwiel bediening Citro?n, Toyota, Fiat

Stuurwiel bediening Citro?n, Toyota, Fiat

99,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1041-600 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Citroën Berlingo 2008
Citroën C2 2005 - 2009
Citroën C3 2005 - 2016
Citroën C3 Picasso 2009
Citroën C4 2004 - 2010
Citroën C4 Picasso 2006
Citroën C5 2005 - 2008
Citroën C8 2005 - 2014
Citroën DS3 2009
Citroën Jumpy 2007
Fiat Scudo 2007 - 2017
Toyota Proace 2013

Geschikt voor:

  • Citroën, Berlingo, 2008, 0
  • Citroën, C2, 2005, 2009
  • Citroën, C3, 2005, 2016
  • Citroën, C3 Picasso, 2009, 0
  • Citroën, C4, 2004, 2010
  • Citroën, C4 Picasso, 2006, 0
  • Citroën, C5, 2005, 2008
  • Citroën, C8, 2005, 2014
  • Citroën, DS3, 2009, 0
  • Citroën, Jumpy, 2007, 0
  • Fiat, Scudo, 2007, 2017
  • Toyota, Proace, 2013, 0

Headunit:
Blaupunkt / Siemens VDO RD4

Connector:
Quadlock (Most)

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

, ,

Automodel

Berlingo, C2, C3, C3 Picasso, C4, C4 Picasso, C5, C8, DS3, Jumpy, Proace, Scudo

Bouwjaar Auto (vanaf)

2013

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1041-600

Gerelateerde producten