Stuurwiel bediening Citro?n

Stuurwiel bediening Citro?n

59,95

1 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1040-401 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Citroën Xantia 1994 - 2001

Headunit:
Zonder OEM headunit

Connector:
Quadlock (Most)

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Citro‘n, Xantia, 1994, 2001

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Xantia

Bouwjaar Auto (vanaf)

1994

Bouwjaar Auto (tot)

2001

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1040-401

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Alpine
6,95 Op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Panasonic
15,95 Nog maar 3 op vooraad