Stuurwiel bediening Chrysler/ Jeep

Stuurwiel bediening Chrysler/ Jeep

129,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1031-603 Categorieën: ,

Geschikt voor:

  • Chrysler, 200, 2015, 0
  • Jeep, Cherokee Sport, 2014, 0

Connector:OEM Specifiek
Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

,

Automodel

200 serie, Cherokee Sport

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1031-603

Gerelateerde producten