Stuurwiel bediening Chevrolet Aveo/ Cruze/ Equinox

Stuurwiel bediening Chevrolet Aveo/ Cruze/ Equinox

189,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1087-600 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Chevrolet Aveo 2011
Chevrolet Cruze 2009 - 2015
Chevrolet Equinox 2009 - 2016

Geschikt voor:

  • Chevrolet, Aveo, 2011, 0
  • Chevrolet, Cruze, 2009, 2015
  • Chevrolet, Equinox, 2009, 2016

Connector:
OEM specifiek

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Aveo, Cruze, Equinox

Bouwjaar Auto (vanaf)

2009

Bouwjaar Auto (tot)

2016

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1087-600

Gerelateerde producten

aansluittechniek
Radiolead Sony
15,95 Helaas, niet op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Clarion
15,95 Op vooraad
aansluittechniek
Radiolead LG
15,95 Helaas, niet op vooraad