Stuurwiel bediening Chevrolet

Stuurwiel bediening Chevrolet

149,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1087-604 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Chevrolet Avalanche 2007 - 2013
Chevrolet HHR 2006 - 2011
Chevrolet Silvernado 2007 - 2013

Connector:OEM Specifiek
info:
Voor modellen met OEM Bose versterker (geen OnStar systeem of digitaal Bose systeem (Y91/Z75))
Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Verlichting
Met behoud van OEM Bose versterker

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Chevrolet, Avalanche, 2007, 2013 Chevrolet, Silvernado, 2007, 2013 Chevrolet, HHR, 2006, 2011

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Silvernado

Bouwjaar Auto (vanaf)

2007

Bouwjaar Auto (tot)

2013

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1087-604

Gerelateerde producten