Stuurwiel bediening Chevrolet

Stuurwiel bediening Chevrolet

149,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1087-601 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Chevrolet Captiva 2011
Chevrolet Suburban 2007 - 2013
Chevrolet Tahoe 2007 - 2013
Chevrolet Traverse 2008

Headunit:
Fujitsu Ten

Connector:
OEM specifiek

Model:
Alleen voor Zuid Amerikaanse modellen

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse
Met behoud van waarschuwings tonen

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Chevrolet, Captiva, 2011, 0 Chevrolet, Suburban, 2007, 2013 Chevrolet, Tahoe, 2007, 2013 Chevrolet, Traverse, 2008, 0

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Traverse

Bouwjaar Auto (vanaf)

2008

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1087-601

Gerelateerde producten

aansluittechniek
Radiolead Caliber
15,95 Helaas, niet op vooraad
aansluittechniek
Radiolead LG
15,95 Helaas, niet op vooraad