Stuurwiel bediening Chevrolet

Stuurwiel bediening Chevrolet

72,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1087-403 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Chevrolet Sonic 2013
Chevrolet Spark 2013 - 2015

Connector:
OEM specifiek

Info:
RCA aansluiting is voor de OEM aux ingang (mits deze aanwezig is)

Functies:
Plug & Play
Analoog

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Chevrolet, Sonic, 2013, 0 Chevrolet, Spark, 2013, 2015

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Spark

Bouwjaar Auto (vanaf)

2013

Bouwjaar Auto (tot)

2015

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1087-403

Gerelateerde producten

aansluittechniek
Radiolead LG
15,95 Helaas, niet op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Panasonic
15,95 Nog maar 3 op vooraad