Stuurwiel bediening BMW Mini 2014 – 0

Stuurwiel bediening BMW Mini 2014 – 0

129,95

1 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1024-603 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
BMW Mini 2014

Geschikt voor:

BMW, Mini, 2014, 0

Connector:
Quadlock (Most)

Info:
Bij alle modellen moet de gele draad rechstreeks op de accu worden aangesloten
Alleen voor F56 modellen

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Handrem signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

Mini

Bouwjaar Auto (vanaf)

2014

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1024-603

Gerelateerde producten