Stuurwiel bediening BMW

Stuurwiel bediening BMW

199,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1024-605 Categorieën: ,

Connector:Quadlock (Most)
Functies:
Plug & Play
Phone button support
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
Speedpulse
Behoudt waarschuwingssignaal / parkeersensor audio (via ge•ntegreerde luidspreker)

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: BMW, 1-serie, 2012, 2016 BMW, 2-serie, 2014, 0 BMW, 3-serie, 2012, 2016 BMW, 4-serie, 2012, 2016

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1024-605

Gerelateerde producten