Stuurwiel bediening BMW

Stuurwiel bediening BMW

699,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1024-604 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
BMW 1-serie 2004 - 2013
BMW 3-serie 2005 - 2012
BMW 5-serie 2004 - 2010

Connector:
Quadlock (Most)

Info:
Voor modellen met OEM versterker

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Met behoud van OEM versterker

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: BMW, 1-serie, 2004, 2013 BMW, 3-serie, 2005, 2012 BMW, 5-serie, 2004, 2010

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

5-serie

Bouwjaar Auto (vanaf)

2004

Bouwjaar Auto (tot)

2010

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1024-604

Gerelateerde producten

aansluittechniek
Radiolead LG
15,95 Helaas, niet op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Panasonic
15,95 Nog maar 3 op vooraad