Stuurwiel bediening Audi A2, A3, A4, A6, A8, TT

Stuurwiel bediening Audi A2, A3, A4, A6, A8, TT

64,95

2 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1321-400 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Audi A2 1999 - 2005
Audi A3 1996 - 2003
Audi A4 1994 - 2001
Audi A6 1994 - 2004
Audi A8 1994 - 2002
Audi TT 1999 - 2006

Geschikt voor:

  • Audi, A2, 1999 – 2005
  • Audi, A3, 1996 – 2003
  • Audi, A4, 1994 – 2001
  • Audi, A6, 1994 – 2004
  • Audi, A8, 1994 – 2002
  • Audi, TT, 1999 – 2006

Headunit:
Concert
Chorus
Symphony

Connector:
ISO en mini ISO

Functies:
Plug & Play
Analoog

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

TT

Bouwjaar Auto (vanaf)

1999

Bouwjaar Auto (tot)

2006

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1321-400

Gerelateerde producten

aansluittechniek
Radiolead Sony
15,95 Helaas, niet op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Clarion
17,95 Op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Alpine
6,95 Op vooraad